Jdi na obsah Jdi na menu
 


Časopis Forbes zveřejnil žebříček miliardářských dědiček. Kromě majetku rozhodoval hlavně půvab

18. 5. 2007

Pravnučka Conrada Hiltona, zakladatele proslulé hotelové sítě, si vydobyla mediální slávu díky milostným románkům, které s chutí rozmazával bulvární tisk. A tento měsíc byla dokonce odsouzena k 45 dnům vězení za to, že řídila s neplatným řidičským průkazem. Už předtím byla popotahována, neboť zavinila automobilovou nehodu pod vlivem alkoholu. Právě kvůli těmto aférám se média v posledním roce o Paris Hilton zajímala osmnáctkrát častěji než o druhou v pořadí Ivanku Trump. 

Paris Hilton svými skandály pomohla k větší popularitě také své sestře Nicky, v pořadí třetí. Mezi sestry se vklínila právě Ivanka Trump, která od Forbesu získala dodatečné body za to, že bude přímo dědit po svém otci, známém stavebním magnátovi. Jako podnikatelka se ovšem také podílí na jeho projektech v různých částech světa, narozdíl od sester Hiltonových se tedy snaží aktivně zapojit do podnikatelského prostředí.

Nejslavnější dědičky miliardářů

1. Paris Hilton

2. Ivanka Trump

3. Nicky Hilton

4. Julia Luis Dreyfus

5. Dylan Lauren

6. Aerin Lauder

7. Amanda Hearst

8. Delphine Arnault Gancia

9. Tamara Ecclestone

10. Holly Branson

Paris Hilton. Její mediální sláva nabyla až groteskních rozměrů. Agentura AP před časem dokonce vyhlásila týdenní embargo na zprávy o této "lvici salónů".

Ivanka Trump si získala věhlas hlavně jako inteligentní žena, která se prosadila v byznysu stejně jako její otec, stavební magnát.

Nicky Hilton, proslulá rozhazovačným stylem života, těží ze "slávy" o tři roky starší sestry Paris. Neúspěšně se pokusila podnikat v hotelovém byznysu.

(Hospodářské noviny)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

Portrét


 Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>